ul Rakowicka 20A/156, Kraków 31-510
Projekt
Nowy kierunek rozwoju organizacji

PROJEKTY w latach 2008-2018

Nowy kierunek rozwoju organizacji
rosnijlogo_light

Projekt „Nowy kierunek rozwoju organizacji” realizowany będzie od dnia 31.05.2022 do dnia 31.12.2022 r. Celem zadania jest wzmocnienie potencjału działań zespołu Fundacji poprzez wzrost kompetencji kadry i wolontariuszy, którzy skorzystają ze szkoleń, w tym usprawnienie systemu komunikacji z kilkoma organizacjami pozarządowymi współpracującymi lokalnie z woj. małopolskiego.

POBIERZ
Karta zgłoszenia
POBIERZ
Informacje kontaktowe
P

rojekt „Nowy kierunek rozwoju organizacji” realizowany będzie od dnia 31.05.2022 do dnia 31.12.2022 r. Celem zadania jest wzmocnienie potencjału działań zespołu Fundacji poprzez wzrost kompetencji kadry i wolontariuszy, którzy skorzystają ze szkoleń, w tym usprawnienie systemu komunikacji z kilkoma organizacjami pozarządowymi współpracującymi lokalnie z woj. małopolskiego.

Planujemy efektywną promocję dzięki modyfikacji strony internetowej i dodatkowo szereg wspólnych działań z członkami tych organizacji, wobec czego kształtowanie kompetencji kadry i wolontariuszy będą jeszcze skuteczniejsze.

Projekt pomoże w stopniowym osiąganiu poprawy działalności po okresie pandemii zarówno w bezpośrednim oddziaływaniu jak i kształtowaniu nowych kierunków rozwoju.

Wartość finansowania
8680.00 zł

W wyniku projektu powstanie nowa funkcjonalna strona internetowa, prezentacja projektu i relacje. W ramach projektu zostaną przeprowadzone następujące działania:

  • Szkoleniowo-doradcze (cały okres realizacji)
  • warsztaty (III cykle szkoleniowe)
  • szkolenia ogólnodostępne
  • wizyty studyjne

Projekt zostanie zrealizowany przy współpracy:

  • PARTNERÓW
  • WOLONTARIUSZY
Skip to content