ul Rakowicka 20A/156, Kraków 31-510

Jako organizacja społeczna stawiamy na wolontariat.

Czy chcesz współpracy, spotkań w grupie, aktywności w terenie i okolicy gdzie mieszkasz?

Zobacz:

  1. Jak ryba w wodzie, pełnia aktywności i zadowolenia osobistego, nowe plany w każdym miesiącu – AKADEMIA
  2. Kim jesteśmy?

Prowadzimy Fundację, której misją jest działalność na rzecz dzieci i młodzieży jako pierwszoplanowy cel oraz rozwój współpracy organizacji pozarządowych aby tworzyć przyjazne warunki dla działalności społecznej.

Prowadzimy zajęcia poświęcone wolontariatowi ponieważ dzięki takiej aktywności zarówno dzieci, młodzież ale i dorośli poznają tematy związane z wsparciem innych, celami wolontariatu, własnym rozwojem i swoją przyszłością. Chcemy Was wyposażyć w narzędzia do wprowadzenia trwałych, pozytywnych zmian dzięki umiejętnościom woluntarystycznym, które jak by nie spojrzeć inaczej będą służyć długie lata w waszym życiu osobistym i zawodowym, są cegiełką w zachowaniu wielu korzyści także za kilkadziesiąt lat.

Podzielimy się wiedzą dotyczącą metodologii, narzędzi i praktyk, które pozwolą uczestnikom krok po kroku stworzyć skuteczne aktywności w wolontariacie w całym swoim życiu.

  1. Czy wiecie, że można być wolontariuszem do końca życia. Czy może pomyśleliście, że to możliwe, za darmo, od razu i w zaplanowanych krokach aby nie ucierpiały obowiązki codzienne.
  1. Może także uwzględnimy utworzenie narracji opartych na wspólnych wartościach, które nas łączą, a nie dzielą. Chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić? Dołącz do naszego szkolenia wyjazdowego!

 

Zapraszamy Cię do kontaktu.

Zostaw komentarz

Skip to content