ul Rakowicka 20A/156, Kraków 31-510
Custom Excerpt
Aktualności
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Szkolimy się!

wrzesień – październik – listopad 2022 roku

W tym czasie wraz z firmą szkoleniową przygotowano dla kadry i wolontariuszy naszej organizacji szkolenie w zakresie lepszej organizacji programów zespołu oraz wsparcia kierowanego do uczestników. Elementy procesu dotyczyły również kompetencji informacyjno-komunikacyjnych.

W zajęciach i spotkaniach wzięli udział także przedstawiciele kilku organizacji społecznych oraz wolontariusze:

  1. W organizowanym spotkaniu w Kamienicy gościliśmy przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich i osoby zainteresowanych budowaniem współpracy. Całodniowe spotkanie poświęcone było przede wszystkim planom działalności samych organizacji ale i głównym zagadnieniom rozwoju. Dzięki formule warsztatowej można było wysłuchać opinii uczestniczek, poznać etapy prowadzenie organizacji i wymienić się doświadczeniami z różnych miejsc aktywności społecznej.
  2. Razem z trenerami opracowano i zidentyfikowano mocne i słabe strony naszych dotychczasowych poczynań, nowe elementy programów oraz dyskutowaliśmy nad pilnymi problemami w codziennej współpracy. Nie zabrakło także czasu na ćwiczenia integrujące.

Mamy nadzieję, że wszystkim uczestnikom przyniesie wymierne korzyści, a kadra i wolontariusze docenią profesjonalną obsługę firmy z Krakowa już w najbliższym czasie w szkoleniu, które ma miejsce w Dusznikach – Zdroju.

3. W Dusznikach – Zdroju – program współpracy w formie warsztatów w dn. 26-27 listopada br. w organizowanym wolontariacie członków organizacji pozarządowych, budowy sieci i nowych przedsięwzięć społecznych. Poniżej prowadzone przez nas  działania oraz przedsięwzięcia zakończone.

  • EDUKACJA
  • KULTURA I SZTUKA
  • HISTORIA
  • ŚRODOWISKO

Zapraszamy do współpracy w 2022 roku:

EDUKACJA – zajęcia i warsztaty
KULTURA I SZTUKA – wydarzenia, spacery edukacyjne
HISTORIA – program wydawniczy

ROZMAITOŚCI/NOWOŚCI 2022 R.:

1. Pomagamy organizacjom społecznym w ramach nieodpłatnej działalności w rozwijaniu zespołu, nowej strategii działania i współpracy partnerami społecznymi.

2. Edukacja leśna (prezentacja w przygotowaniu przez zespół).

Podziękowania dla wolontariuszy, darczyńców i wszystkich osób, które pomagały nam w naszej działalności. Nie możemy uwierzyć, że to już minęło wspólne 20 lat! Gdy w 2001 roku, grudniowego dnia rozpoczynaliśmy swoją aktywność społeczną nie mogliśmy życzyć sobie lepszego podsumowania w 2022 roku.   Dwie dekady to mnóstwo podjętych obowiązków, współpracy i realizacji zaplanowanych projektów dla dzieci, młodzieży i dorosłych osób w naszym otoczeniu ale i w odległych miejscach.

Dzisiaj życzymy sobie jedynie, abyśmy mogli ponownie rozwijać pasję pomagania drugiemu człowiekowi ale i zobaczyć uśmiechy w pracy społecznej!

Dziękujemy za wspólne 20 lat wszystkim naszym partnerom, razem z którymi stworzyliśmy i rozwijamy na co dzień fundację. Dziękujemy również naszym darczyńcom, bez których takie kroki nie byłyby możliwe! Dziękujemy wreszcie wszystkim instytucjom, z którymi współpracowaliśmy przez te lata. Do zobaczenia w następnych programach.

NOWY BIULETYN systematycznie pozwoli przekazywać nowe informacje pomiędzy  organizacjami społecznymi i odbiorcami wsparcia. Dostarczy opisu działań i nowych wydarzeń. Ponadto kroki te będą szansą na usprawnienie promocji i komunikacji.

Biuletyn ma charakter lokalny. Dotyczy i jest realizowany na terenie projektu nt. “Nowy kierunek rozwoju organizacji” oraz w pierwszej kolejności jest odpowiedzią na potrzebę realizacji tego zadania i potrzebę osiągnięcia celu jakiemu ta realizacja służy.

Zapraszamy do włączenia się razem z nami w wsparcie lokalnych organizacji i inicjatyw dla społeczności!

Posty powiązane

Skip to content